KVALITNÍ A BEZPEČNÉ KOČÁRKY ZN. FIRKON ZA ATRAKTIVNÍ CENU !!! PŘIJEĎTE A PŘESVĚDČTE SE.... Zn. FIRKON = bezpečí a pohodlí pro Vaše dítě !!!

Možnosti platby :

Dobírkou - Česká pošta:

Zboží zaplatíte doručovací službě při převzetí objednávky. Cena za doručení zásilky je 155 Kč za balík, který je odeslán jako obchodní prostřednictvím České pošty. Tento druh balíku, je u zákazníka do druhého dne po našem odeslání. U zásilek neúčtujeme balné.

Balíkovna - dobírkou    Česká pošta 100 Kč zabalík

 

Prostřednictvím zásilkové služby DPD - SLOVENSKO

Platbu za objednávku zákazník hradí  předem na účet společnosti Batolátko - jednotná cena za doručení jakékoliv zásilky na Slovensko je 390 kč(15 euro.) U zásilky neúčtujeme balné !!!

 

VÝMĚNY A VRÁCENÍ ZBOŽÍ :

RR 80 kč, BA 150 kč

Hotově, osobní odběr :

V tomto případě zaplatíte hotově při převzetí zboží na naší kamenné prodejně. Pozor-na naší prodejně nelze platit platební kartou

V případě záloh na kočárky použijte toto č.ú.: 657285565/5500 

Jako var.symbol (VS) použijte ID Vaší uskutečněné objednávky a následně nás kontaktujte na tel.774947184 nebo na e-mail : [email protected]

Dodací podmínky.

1. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zásilky jsou odesílány prostřednictvím České pošty,přepravní služby DPD a nebo je možno si je vyzvednout osobně na naší kamenné prodejně.Ze zásilkových služeb doporučujeme přepravní službu General Parcel.

2. Není-li v popise u výrobku uvedeno jinak, je veškeré zboží expedováno max. 7 pracovních dnů po obdržení objednávky . 3. Ke každé dodávce zboží bude přiložen daňový doklad který slouží současně jako dodací a záruční list.

Výměna zboží :

V případě potřeby (např. nevhodná velikost, barva, atp.), Vám nepoužité a nepoškozené zboží, po předchozí domluvě rádi vyměníme. Zboží nám zašlete jako doporučený dopis, nebo obyčejný balík na naši adresu, a to včetně kopie daňového dokladu. Bude-li zboží bez zjevných známek opotřebení nebo poškození, obratem Vám zašleme nově požadovanou velikost či barvu. Náklady na poštovné, spojené s výměnou zboží, hradí zákazník.

contents ©2024 BATOLÁTKO | Standa-David.com