KVALITNÍ A BEZPEČNÉ KOČÁRKY ZN. FIRKON ZA ATRAKTIVNÍ CENU !!! PŘIJEĎTE A PŘESVĚDČTE SE.... Zn. FIRKON = bezpečí a pohodlí pro Vaše dítě !!!

Možnosti platby :

Dobírkou - přepravní služba GEIS :

Zboží zaplatíte přepravní službě při převzetí objednávky 120 Kč za balík, který je odeslán jako obchodní prostřednictvím přepravní služby GEIS . Tento druh balíku, je u zákazníka do druhého dne po našem odeslání. U zásilek neúčtujeme balné !!! Vzhledem k absolutní profesionalitě při jednání se zákazníky , pouze jedním přeložením zásilky a nižší cenou doručované zásilky tuto přepravní službu doporučujeme !!!

Dobírkou - Česká pošta:

Zboží zaplatíte doručovací službě při převzetí objednávky. 1)   120 kč při odeslání zboží do výšky 5 cm ( jako dopis) ,  175 Kč za balík vyšší nežli 5cm , který je odeslán jako obchodní prostřednictvím České pošty. Tento druh balíku, je u zákazníka do druhého dne po našem odeslání. U zásilek neúčtujeme balné.

Prostřednictvím zásilkové služby Geis - SLOVENSKO

Platbu za objednávku zákazník hradí  předem na účet společnosti Batolátko  - jednotná cena za doručení jakékoliv zásilky na Slovensko je 390 kč(15 euro.) Po uskutečnění objednávky zákazník obdrží instrukce k platbě . U zásilky neúčtujeme balné !!!

Hotově, osobní odběr :

V tomto případě zaplatíte hotově při převzetí zboží na naší kamenné prodejně. Pozor-na naší prodejně nelze platit platební kartou

 

Platby při vrácení zboží zpět prodejci :

RR 50 kč,  BA česká pošta 85 kč

V případě záloh na kočárky použijte toto č.ú.: 657285565/5500

Jako var.symbol (VS) použijte ID Vaší uskutečněné objednávky a následně nás kontaktujte na tel. 774 947 184 nebo na e-mail : [email protected]

Každá objednávka je závazná, Občanský zákoník § 544-545, zákon č. 40/1964 Sb, dle našich obchodních podmínek.

Pokud nebude objednávka zaslaná na dobírku zákazníkem vyzvednuta, bude požadováno uhrazení vzniklých nákladů na odeslání zboží a manipulační poplatek (tzv. smluvní pokuta) v minimální výši 1000,- Kč. Odesláním objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami a smluvní pokutou v této výši. Upozorňujeme, že veškeré nesplacené pohledávky (neuhrazené smluvní pokuty), budou postoupeny společnosti PROFI.CZ k vymáhání včetně všech nákladů s tím spojené. 


Objednávku je možné stornovat do 8 hod. od objednání.

contents ©2022 BATOLÁTKO | Standa-David.com